W dniach 17-18.05.2023, odbędzie się konferencja “Student Cybernetics Symposium” organizowana przez Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy studentów i koła naukowe zainteresowane tematyką IT i cyberbezpieczeństwem do aktywnego udziału w naszej konferencji.

Informujemy, że referat (prezentacja) powinna trwać maksymalnie 15 minut. Prosimy o abstrakt referatu (nie więcej niż 1500 znaków wraz ze spacjami) do 30.04.2023 w formularzu zgłoszeniowym. Chcemy przygotować dla uczestników pendrive, na którym umieścimy Państwa prezentacje. Każdy uczestnik otrzyma go podczas konferencji. Z tego względu prosimy o przesłanie prezentacji do 10.05.2023 na adres mailowy scs.conf@wat.edu.pl.

Zachęcamy również do obejrzenia zaproszenia w formie video, które znajduje się pod adresem: https://youtu.be/SuELTeCM1_E oraz do zapoznania się z  harmonogramem konferencji.

Zachęcamy do udziału w “Student Cybernetics Symposium” i aktywnego włączenia się w jego przebieg. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: scs.conf@wat.edu.pl.

 

Komitet Organizacyjny Konferencji

Przewodniczący: Jędrzej Pytko

Zastępca: Iwo Chorzępa

Sekretarz: Jakub Zaroda