Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w dniu 6 grudnia 2023 roku na terenie Kampusu Mundurowego w Kaliszu udało nam się nawiązać współpracę z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa i Resocjalizacji Akademii Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie podpisując porozumienie o współpracy między organizacjami studenckimi.

Przypieczętowaniem tego porozumienia była rywalizacja obu uczelni podczas meczu koszykówki o Puchar Rektora-Komendanta Akademii Wymiaru Sprawiedliwości. Dziękujemy obu drużynom za zaangażowanie w grę oraz z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę. Po meczu odbyło się mikołajkowe spotkanie integracyjne pomiędzy kołami oraz obecną na miejscu norweską delegacją z The University College of Norwegian Correctional Service (KRUS) 🇳🇴.

Porozumienie podpisali:

dr Dorota KANAREK-LIZIK – Opiekun Naukowy KNBiR AWS,

dr Wiesław ŚMIAŁEK – Opiekun Naukowy KNBN WAT,

st. szer. Magdalena SZYMCZAK – Prezes Zarządu KNBiR AWS,

lic. Bartosz SZYMAŃSKI – Przewodniczący Zarządu KNBN WAT.

Serdecznie dziękujemy Akademii Wymiaru Sprawiedliwości za zaproszenie i tak znakomite ugoszczenie w murach swojej uczelni. Jesteśmy pełni wiary, że współpraca naszych organizacji będzie pozytywna i wierzymy, że dzięki niej większe grono studentów będących członkami obu organizacji będzie miało dostęp do różnego rodzaju wydarzeń rozwijających ich wiedze i umiejętności.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd KNBN WAT.