Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych(a przede wszystkim naszych studentów) na bezpłatny, interdyscyplinarny kurs Critical Thinking organizowany przez NATO Innovation Hub (IH) w sierpniu 2023. Kurs jest częścią projektu Cognitive Warfare, oraz ma na celu szkolenie umiejętności krytycznego myślenia dla obecnych i przyszłych pracowników cywilnych i wojskowych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i obronność.

Szkolenie jest prowadzone w całości online przez międzynarodowych ekspertów zajmujących się między innymi edukacją międzykulturową (dr Fred Mednick, Teachers Without Boarders), analizą danych (dr. Bianca Barbu, HQ SACT), treningiem kompetencji miękkich (dr Gary David), aplikacją inteligencji kulturowej (dr hab. Kamila Trochowska-Sviderok, Instytut Społecznych Podstaw Bezpieczeństwa, ASzWoj) czy neurobiologią (dr Ana Mota Teles, APA).

Kurs kończy się certyfikatem wydanym przez NATO ACT IH oraz jest otwarty dla rejestracji dla studentów zainteresowanych powyższymi kwestiami, kadry naukowej oraz pracowników instytucji związanych z bezpieczeństwem i obronnością. W poprzedniej edycji kursu wzięło udział ponad 100 uczestników z całego świata.

W razie pytań proszę zwracać się do współorganizatora kursu, dr hab. Kamili Trochowskiej-Sviderok: k.trochowska@akademia.mil.pl

Link rejestracyjny: Critical Thinking Course – 2023 | Innovation Hub (innovationhub-act.org)

Serdecznie zapraszamy!