Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Kongresu Bezpieczeństwa Antyterrorystycznego Obiektów Użyteczności Publicznej – SAFE PLACE 2021, którego współorganizatorem jest Wydział Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT. 
 
Mamy zaszczyt poinformować, że Kongres został objęty honorowym patronatem JM Rektora-Komendanta Wojskowej Akademii Technicznej, jak również JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego, JM Rektora Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie, Dyrektora Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego oraz Dyrektora CEPOL-u.
 
Kongres odbędzie się w dniach  20-22 października 2021 roku w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W ramach Kongresu odbędzie się 16 naukowo-praktycznych sesji tematycznych, 15 paneli eksperckich oraz warsztaty reagowania na zamachy i udzielania pierwszej pomocy po zdarzeniach. 
 
Wydarzenie zostało włączone w oficjalne obchody 70. rocznicy utworzenia Wojskowej Akademii Technicznej oraz 10. rocznicy powołania nauk o bezpieczeństwie w Polsce.
 

Zachęcamy do jak najszybszego składania deklaracji udziału w Kongresie. Więcej informacji o Kongresie znajduje się na stronie internetowej wydarzenia:  https://safeplace.edu.pl/ lub w sekretariacie Instytutu Bezpieczeństwa i Obronności WLO WAT.

Komunikat

Karta zgłoszenia